Aukce 62

21 |

Vzpomínka na petrolejovou lampu

Kód položky: 43501

1981 - 1982

olejová tempera, plátno

140 x 80 cm

Signatura: sign. na rubu J. K.

na rubu na blindrámu název a datace autorem, razítko s číslem soupisu DJK 1412

Vyvolávací cena: 350 000 Kč

  • 19 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč
  • 20 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 22 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 23 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 24 | Richard Fremund
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 25 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 26 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 27 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 28 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 29 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 30 | Michael Rittstein
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 31 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč