Aukce 62

21 |

Vzpomínka na petrolejovou lampu

Kód položky: 43501

1981 - 1982

olejová tempera, plátno

140 x 80 cm

Signatura: sign. na rubu J. K.

na rubu na blindrámu název a datace autorem, razítko s číslem soupisu DJK 1412

Vyvolávací cena: 350 000 Kč