Aukce 62

11 |

Vzestup a pád

Kód položky: 43563

sádrová plastika, patina

78 x 34 x 30 cm

Signatura: sign. nonogramem LS - M 1969

provenience: získáno z výstavy autorky, vystaveno: na výstavě 2013 v Topičově salonu Praha, č.k 3

Vyvolávací cena: 50 000 Kč