Aukce 62

55 |

Vinobraní

Kód položky: 43542

olej, plátno

130 x 170 cm

Signatura: sign. PD M. Kunc 1995

Vyvolávací cena: 270 000 Kč

  • 53 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 440 000 Kč
  • 54 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 56 | Jan Knap
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 57 | Věra Janoušková
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 58 | Miloš Síkora
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 59 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 60 | Petr Nikl
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 61 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 62 | Petr Pastrňák
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 63 | Petr Písařík
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 64 | Krištof Kintera
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 65 | Tomáš Polcar
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč