Aukce 62

59 |

Únava v květech

Kód položky: 43537

2009

olej, plátno, asambláž

100 x 60 cm

Signatura: sign. na rubu Jiří David 2009

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 140 000 Kč