Aukce 62

35 |

Struktura I.

Kód položky: 43527

1964/1989

akryl, plátno

70 x 70 cm

Signatura: sign. na rubu Sýkora 1964/1989

na rubu na blindrámu: Struktur (B) 1964, autorský štítek s popisem díla a šítek Galerie Teufel Köln s popisem díla

Vyvolávací cena: 950 000 Kč