Aukce 62

10 |

Stigmatický reliéf

Kód položky: 43548

kombinovaná technika, olej, karton

90,5 x 54 cm

Signatura: sign. UD Aleš Veselý 66, na rubu Aleš Veselý 13.8.1966

Vyvolávací cena: 85 000 Kč