Aukce 62

43 |

Skvrny

Kód položky: 43528

olej, plátno

98 x 96 cm

Signatura: sign. PD Sýkora 90

na blindrámu razítko výstavy: Galerie Moderna, 1. 8. 2013 - 8. 9. 2013 reprodukováno: REVUE ART, 2006/2, str. 7.

Vyvolávací cena: 1 400 000 Kč