Aukce 62

25 |

Růžoví ptáci

Kód položky: 43506

olej, plátno

90 x 59 cm

Signatura: sign. PD V. Komárek 85, na rubu na blindrámu Vladimír Komárek 1985

na rubu razítko Art Centrum s č. 110154, na blindrámu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 55 000 Kč

  • 23 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 24 | Richard Fremund
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 26 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 27 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 28 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 29 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 30 | Michael Rittstein
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 31 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 32 | Oldřich Smutný
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 33 | Jiří Anderle
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 34 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 35 | Zdeněk Sýkora
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč