Aukce 62

22 |

Postava

Kód položky: 43502

olej, plátno

70 x 35 cm

Signatura: sign. LD Matal 85, na rubu Matal 85

na rubu název autorem, na nlindrámu štítek s potvrzením pravosti díla od PhDr. Františka Dvořáka z roku 2003

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

  • 20 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 21 | Jánuš Kubíček
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 23 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 24 | Richard Fremund
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 25 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 26 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 27 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 28 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 29 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 30 | Michael Rittstein
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 31 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 32 | Oldřich Smutný
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč