Aukce 62

22 |

Postava

Kód položky: 43502

olej, plátno

70 x 35 cm

Signatura: sign. LD Matal 85, na rubu Matal 85

na rubu název autorem, na nlindrámu štítek s potvrzením pravosti díla od PhDr. Františka Dvořáka z roku 2003

Vyvolávací cena: 120 000 Kč