Aukce 62

41 |

Obrazový rastr se systematickým uspořádáním barev I.

Kód položky: 43543

akryl, plátno

90 x 90 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1977

na blindrámu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 350 000 Kč