Aukce 62

30 |

Na ponorce

Kód položky: 43505

2006

olej, plátno

80 x 100 cm

Signatura: sign. PD M. Rittstein 2006, na rubu na blindrámu M. Rittstein 2006

na rubu na blindrámu název díla autorem

Vyvolávací cena: 110 000 Kč

  • 28 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 29 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 31 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 32 | Oldřich Smutný
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 33 | Jiří Anderle
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 34 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 35 | Zdeněk Sýkora
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 36 | František Kyncl
    Vyvolávací cena: 32 000 Kč
  • 37 | František Kyncl
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 38 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 39 | Stano Filko
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 40 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč