Aukce 62

30 |

Na ponorce

Kód položky: 43505

2006

olej, plátno

80 x 100 cm

Signatura: sign. PD M. Rittstein 2006, na rubu na blindrámu M. Rittstein 2006

na rubu na blindrámu název díla autorem

Vyvolávací cena: 110 000 Kč