Aukce 62

62 |

Motýli

Kód položky: 43523

1998 - 2002

olej, plátno

75 x 80 cm

Signatura: sign. 2 x na rubu Pastrňák 98 - 2002

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

  • 60 | Petr Nikl
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 61 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 63 | Petr Písařík
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 64 | Krištof Kintera
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 65 | Tomáš Polcar
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 66 | Bohdan Hostiňák
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 67 | Adam Štech
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 68 | Ján Vasilko
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 69 | Václav Cígler
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč