Aukce 62

26 |

Modré pomluvy

Kód položky: 43509

olej, dřevěná deska

62 x 44,5 cm

Signatura: sign. PD J. Vyleťal, na rubu Josef Vyleťal 1986

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 350 000 Kč