Aukce 62

14 |

Medúza

Kód položky: 43535

1966 - 1967

olej, email, acronex, sololit

120 x 90 cm

Signatura: sign. na rubu Zbyšek Sion, Z. Sion

na rubu autoský štítek popisem díla a štítky výstav. Vystaveno: I Premio Liganno, Bienal Internacional 1968, kat. č. 152, Zbyšek Sion - Obrazy 1958 - 1996, Galerie Rudolfinum, 1996, kat. č. 54

Vyvolávací cena: 290 000 Kč