Aukce 62

13 |

Matka s dítětem

Kód položky: 43562

60. léta 20. s

litá technika, karton

89,5 x 45,5 cm

Signatura: sign. na rubu Bělocvětov

provenience: z majetku rodiny autora

Vyvolávací cena: 250 000 Kč