Aukce 62

18 |

Lesní tůň

Kód položky: 43530

olej, plátno

80 x 99 cm

Signatura: sign. na rubu V. Novák 1968

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 85 000 Kč

  • 16 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 17 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 19 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč
  • 20 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 21 | Jánuš Kubíček
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 22 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 23 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 24 | Richard Fremund
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 25 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 26 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 27 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 28 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč