Aukce 62

27 |

Krajina

Kód položky: 43508

olej, plátno

64 x 76 cm

Signatura: sign. PD Jan Bauch 1976

na rubu na blindrámu štítky výstav: NG Praha, Jan Bauch v NSR, kat. č. 36, NG Praha, Jan Bauch - Velká Británie, č. seznamu 35

Vyvolávací cena: 120 000 Kč