olej, plátno
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1976
na rubu na blindrámu štítky výstav: NG Praha, Jan Bauch v NSR, kat. č. 36, NG Praha, Jan Bauch - Velká Británie, č. seznamu 35