Aukce 62

33 |

Hudebníci

Kód položky: 43522

olej, plátno

145 x 160 cm

Signatura: sign. PD 8/1993 Anderle

provenience: soukromá sbírka, USA

Vyvolávací cena: 350 000 Kč