Aukce 62

60 |

Houba a květ

Kód položky: 43519

2003

akryl, plátno

80 x 100 cm

Signatura: sign. na rubu Petr Nikl 2003

na rubu na blindrámu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 75 000 Kč

  • 58 | Miloš Síkora
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 59 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 61 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 62 | Petr Pastrňák
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 63 | Petr Písařík
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 64 | Krištof Kintera
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 65 | Tomáš Polcar
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 66 | Bohdan Hostiňák
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 67 | Adam Štech
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 68 | Ján Vasilko
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 69 | Václav Cigler
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč