Aukce 62

60 |

Houba a květ

Kód položky: 43519

2003

akryl, plátno

80 x 100 cm

Signatura: sign. na rubu Petr Nikl 2003

na rubu na blindrámu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 75 000 Kč