Aukce 62

65 |

Hnití plodí žití

Kód položky: 43533

2007

akryl, plátno

175 x 175 cm

Signatura: sign. na rubu T. Pol.

na rubu název a popis díla autorem vystaveno: Tomáš Polcar - Kyklos, Rabasova galerie Rakovník, 2013, reprodukováno v katalogu, nečíslováno.

Vyvolávací cena: 90 000 Kč