Aukce 62

Fiňuki tu

Kód položky: 43529

akryl, mýdlové bubliny s pigmenty, plátno

115 x 115 cm

Signatura: sign. 2 x na rubu Dokoupil

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 650 000 Kč