Aukce 62

Elementy s dislokacemi (kruhové) - Dynamické elementy

Kód položky: 43550

akryl, damarový lak, plátno

72 x 72 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1982

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 240 000 Kč