Aukce 62

66 |

Dórský pohled

Kód položky: 43538

olej, plátno

95 x 130 cm

Signatura: sign. PD BH 95 (azbukou)

Vyvolávací cena: 130 000 Kč

  • 64 | Krištof Kintera
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 65 | Tomáš Polcar
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 67 | Adam Štech
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 68 | Ján Vasilko
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 69 | Václav Cígler
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč