Aukce 62

48 |

Dessin de fen

Kód položky: 43518

2011

akryl, asambláž - zápalky, plátno

100 x 100 cm

Signatura: sign. na rubu Bernard Aubertin 2011

přiložená autorem podepsaná fotografie díla

Vyvolávací cena: 250 000 Kč