Aukce 62

58 |

Bez názvu

Kód položky: 43569

2. pol. 20. st

olej, plátno

55 x 46 cm

Signatura: sign. LD SIK, na rubu Miloš Sikora

Vyvolávací cena: 28 000 Kč

  • 56 | Jan Knap
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 57 | Věra Janoušková
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 59 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 60 | Petr Nikl
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 61 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 62 | Petr Pastrňák
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 63 | Petr Písařík
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 64 | Krištof Kintera
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 65 | Tomáš Polcar
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 66 | Bohdan Hostiňák
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 67 | Adam Štech
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 68 | Ján Vasilko
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč