Aukce 62

51 |

Bez názvu

Kód položky: 43510

2010

olej, akryl, sololit

91 x 120 cm

Signatura: sign. na rubu Blabolilová, MB 010

Vyvolávací cena: 65 000 Kč

  • 49 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 50 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 52 | Jiří Petrbok
    Vyvolávací cena: 570 000 Kč
  • 53 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 440 000 Kč
  • 54 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 55 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 270 000 Kč
  • 56 | Jan Knap
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 57 | Věra Janoušková
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 58 | Miloš Síkora
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 59 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 60 | Petr Nikl
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 61 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč