Aukce 62

44 |

Bez názvu

Kód položky: 43504

vrstvený pauzovací papír, plátno, dřevo

120 x 120 cm

Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 79

Vyvolávací cena: 85 000 Kč