Aukce 62

Azurový ostrov

Kód položky: 43513

olej, plátno

36 x 45,5 cm

Signatura: sign. PN Fremund 67

provenience: Mirek Karasek Collection, Kanada (1. majitel), přiložen prodejní list ČFVU z roku 1967 a doklad o ocenění díla od firmy Emil James Limited, Kanada, 1990.

Vyvolávací cena: 80 000 Kč