Aukce 62

24 |

Azurový ostrov

Kód položky: 43513

olej, plátno

36 x 45,5 cm

Signatura: sign. PN Fremund 67

provenience: Mirek Karasek Collection, Kanada (1. majitel), přiložen prodejní list ČFVU z roku 1967 a doklad o ocenění díla od firmy Emil James Limited, Kanada, 1990.

Vyvolávací cena: 80 000 Kč

  • 22 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 23 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 25 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 26 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 27 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 28 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 29 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 30 | Michael Rittstein
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 31 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 32 | Oldřich Smutný
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 33 | Jiří Anderle
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 34 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč