olej, plátno
Signatura: sign. PN Fremund 67
provenience: Mirek Karasek Collection, Kanada (1. majitel), přiložen prodejní list ČFVU z roku 1967 a doklad o ocenění díla od firmy Emil James Limited, Kanada, 1990.