Aukce 61

36 |

Zolotaja dremota

Kód položky: 43077

olej, plátno, sololit

55 x 77 cm

Signatura: sign. PD V. Pivovarov, na rubu B. Pivovarov

na rubu název a dedikace autorem provenience: získáno z ateliéru autora

Vyvolávací cena: 160 000 Kč

  • 34 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 35 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 37 | František Kyncl
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 38 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 39 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 40 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 41 | Martin Gerboc
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 42 | Josef Meyer
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 43 | Paul Biva
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 44 | Jules Rozier
    Vyvolávací cena: 16 000 Kč
  • 45 | Autor neurčen
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 46 | Ludvík Kuba
    Vyvolávací cena: 8 000 Kč