Aukce 61

8 |

Zimní podvečer

Kód položky: 43142

olej, plátno

100 x 120 cm

Signatura: sign. PD J. Ullmann

pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková Horová

Vyvolávací cena: 280 000 Kč

  • 6 | Ludvík Kuba
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 7 | Josef Jambor
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 9 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 10 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč
  • 11 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 12 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 115 000 Kč
  • 13 | Josef Lada
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 14 | Josef Čapek
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 15 | Otakar Kubín
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 16 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 300 000 Kč
  • 17 | Linka Procházková
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 18 | Antonín Procházka
    Vyvolávací cena: 3 200 000 Kč