Aukce 61

Zázněje

Kód položky: 43080

olej, plátno

65 x 80 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu Hliněnský 1968

na rubu na blindrámu autorský štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 55 000 Kč