Aukce 61

17 |

Zátiší s ovocem

Kód položky: 43122

enkaustika, olej, písky, plátno

26 x 34,5 cm

Signatura: sign. PD Lin. Procházková

na rubu razítko: Vystaveno v galerii Skupiny VU, 25. listopad 1937

Vyvolávací cena: 55 000 Kč