1912
olej, jedlová deska
Signatura: sign. PN Jan Zerzavý 1912
přiložená odborná expertiza Jana Orlíková a odborná expertiza PhDr. Karel Srp, chemicko technoligická expertiza a odborný posudek Zora Grohmanová