Aukce 61

63 |

Vesnice v zimě

Kód položky: 43131

olej, lepenka

33,5 x 41,5 cm

Signatura: sign. PD Al. Kalvoda

pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková Horová

Vyvolávací cena: 18 000 Kč