Aukce 61

V Mostaru

Kód položky: 43130

akvarel, karton

12 x 165 cm

Signatura: sign. PD Kuba 28./7. 45

PD název autorem, pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková Horová

Vyvolávací cena: 8 000 Kč