Aukce 61

Universal mother

Kód položky: 43157

2008 - 2009

kombinovaná technika, koláž, kresba, plátno

60 x 60 cm

Signatura: sign. na rubu Gerboc, na blindrámu Martin Gerboc 2008 - 2009

na rubu na blindrámu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 90 000 Kč