Aukce 61

26 |

Tušení jara

Kód položky: 43054

olej, sololit

85 x 63 cm

Signatura: sign. LD A. Šimotová 64, na rubu na štítku A. Šimotová 64

na rubu autorský štítek s názvem

Vyvolávací cena: 380 000 Kč