Aukce 61

99 |

Těžký osud - z cyklu Velký běžec

Kód položky: 43025

kresba tužkou, pastel

35,5 x 23,5 cm

Signatura: sign. na rubu Tikal

provenience: zakoupeno z ateliéru Ladislava Nováka

Vyvolávací cena: 26 000 Kč