Aukce 61

Tání na Úpě

Kód položky: 43139

1918 - 1920

olej, lepenka

70 x 100 cm

Signatura: sign. LD V. Radimský

varianta obrazu v monografii V. Radimského

Vyvolávací cena: 150 000 Kč