Aukce 61

Studie mužské hlavy

Kód položky: 43120

1904

olej, lepenka

40 x 29 cm

Signatura: sign. PD V Šp 04

na rubu č. soupisu 204, šítek s popisem a štítek Soupis díla národního umělce Václava Špály s potvrzení pravosti Jaromírem Pečírkou a Janem Špálou. popsáno: Václav Špála - Soupis díla, Praha 2002, str. 1661, obr. č. 204.

Vyvolávací cena: 120 000 Kč