olej, lepenka
18 x 22,5 cmSignatura: sign. na rubu F. Gross 1943
na rubu popis díla autorem, štítky výstav s nečitelnými razítky: Vystaveno na výstavě Umělecké besedy ve Svazu českého díla, 30. XI. 1943 - 9. I. 1944, kat. č. 26, Vystaveno na výstavě Umělecké besedy v Alšově síni, 25. IV. - 16. V. 1944, kat. č. 16
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |