Aukce 61

162 |

Stop AIDS! V.

Kód položky: 43164

kresba tuší, akvarel, tužka, karton

24 x 16,5 cm

Signatura: neznačeno

kresba pro čtrnáctideník NEI Report, publikovaná na titulní straně 16. února 1995

Vyvolávací cena: 9 000 Kč