Aukce 61

161 |

Stop AIDS! IV.

Kód položky: 43163

kresba tuší, akvarel, tužka, karton

17,5 x 11,5 cm

Signatura: neznačeno

kresba pro čtrnáctideník NEI Report, publikovaná na titulní straně 7. prosince 1995

Vyvolávací cena: 7 000 Kč