Aukce 61

159 |

Stop AIDS! II.

Kód položky: 43161

kresba tuší, akvarel, tužka, papír

13,5 x 8,5 cm

Signatura: neznačeno

kresba pro čtrnáctideník NEI Report, publikovaná na titulní straně 17. srpna 1995

Vyvolávací cena: 7 000 Kč