Aukce 61

Sparta - Slávie

Kód položky: 43034

akvarel, pastel, tužka, karton na barevném kartonu

42 x 29,5 cm

Signatura: sign. PD M. Niederle 65

Vyvolávací cena: 12 000 Kč