Aukce 61

Sparta - Slávie, fotbalový souboj - skluz

Kód položky: 43033

akvarel, tužka, karton na barevném kartonu

40,5 x 30 cm

Signatura: sign. PD M. Niederle 1965

na rubu autorské razítko a štítek s autorským razítkem a popisem díla

Vyvolávací cena: 12 000 Kč