Aukce 61

Smrtihlav

Kód položky: 43041

1998-2002

olej, plátno

50 x 50 cm

Signatura: sign. na rubu Pastrňák 1998-2002

reprodukováno v monografii

Vyvolávací cena: 15 000 Kč