Aukce 61

28 |

Skvrny

Kód položky: 43172

olej, plátno

100 x 70 cm

Signatura: sign. PD Sýkora, na rubu Sýkora 89

na rubu na blindrámu popis díla autorem. reprodukováno: Zdeněk Sýkora - Rozhovory, vydala Galery, 2009, str. 90

Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč