Aukce 61

76 |

Sedící dívčí akt

Kód položky: 43047

olej, plátno

59 x 49 cm

Signatura: sign. PD Fr. Srp 1931

na rubu na blindrámu dedikace autorem, na plátně razítko Vystaveno v Mánesu a č. 272/103ZM.

Vyvolávací cena: 18 000 Kč