Aukce 61

42 |

Rybářka

Kód položky: 43145

olej, plátno

61 x 43 cm

Signatura: sign. PD Georges Meyer

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

  • 40 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 41 | Martin Gerboc
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 43 | Paul Biva
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 44 | Jules Rozier
    Vyvolávací cena: 16 000 Kč
  • 45 | Autor neurčen
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 46 | Ludvík Kuba
    Vyvolávací cena: 8 000 Kč
  • 47 | Hugo Boettinger
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 48 | Jan Štursa
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 49 | Josef Mařatka
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 50 | Vojtěch Preissig
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 51 | Jakub Obrovský
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 52 | František Šimon Tavík
    Vyvolávací cena: 9 000 Kč